BURSE SCOLARE

noiembrie 5, 2018 admin No comments exist

 

LISTA BURSELOR ŞCOLARE, sem. I an şc. 2018-2019

 

BURSA DE MEDIU RURAL:

  1. ADAM FLORIN (9A);
  2. BĂLAŞA ANA-MARIA REBECA (9A)
  3. CLENCIU OVIDIU (9A);
  4. DRAGOMIR MARIUS-DORIAN (9A);
  5. FECIORU RĂZVAN (9A);
  6. MIHAI CRISTINA (9A);
  7. MIHUŢ ALEXANDRU (9A);
  8. ENĂCHIŢA CRISTINA-DANIELA (9B);
  9. RILĂ ESTERA (9B);
  10. RILĂ NAOMI (9B);
  11. APOSTOL PAULA-ALEXIA (9C);
  12. COSTOIU DIANA-CONSTANTINA (9D);
  13. DIDIREA IONELA (9D);
  14. DRĂGHICI ANCUŢA-ELENA (9D);
  15. STANCU ANDREEA (9F);
  16. VASILESCU MIHAELA (9D);
  17. NEGRESCU ANDREEA-ROXANA (9F);
  18. TRANĂ ANA-MARIA ŞTEFANIA (9F);
  19. IOVU GELU-ALEXANDRU (10A);
  20. SÎRBU MIHAI (10A);
  21. DEACONU MIHAELA (10C);
  22. DRĂGHICI ADRIAN (10C);
  23. LEOVEANU GABRIELA-CĂTĂLINA (10C);
  24. ŞTEFAN ARITINA-ELENA (10C);
  25. BECIU ŞTEFANIA-MARIA (10D);
  26. LICŞOR ANCA-ELENA (10D);
  27. SANFIRA ANA-MARIA (10D);
  28. STANCIU ILEANA-LUIZA (10D);
  29. ŞTEFĂNESCU DENIS-ŞTEFAN (10D);
  30. BĂLAN MARIUS-IONUŢ (10F);
  31. FLOREA CRISTINA-GABRIELA (10F);
  32. PĂTRUŢ LUIZA-IONELA (10F);
  33. TOBOIU CRISTINA-IONELA (10F);
  34. VÂNĂTORU NECTARIE (10F);
  35. RISTEA SILVIA-ANDREEA (11C);
  36. BĂLMĂU CĂTĂLIN-COSTIN (11D);
  37. CRĂIŢOIU CĂTĂLIN-MARIAN-VIRGIL (11D);
  38. FANĂ ELENA-AURELIA (11D);
  39. STĂNOI FLORIANA-ANDRA-MĂRIUCA (11D);
  40. VOICULESCU LAURENŢIU (11D);
  41. AVRAM ANDREEA-EUGENIA (11F);
  42. BELU FLORIAN-EDUARD (11F);
  43. BUCULEA ALBERTA-GABRIELA (11F);
  44. IFRIM NICOLETA-MARILENA (11F);
  45. ROMAN LOREDANA (11F);
  46. PALALOGA LUCI-CRISTIAN (12A);
  47. DEACONU IOANA-LARISA (12B);
  48. FILIP CRISTINA-DENISA (12B);
  49. POPESCU MILENA (12B).
  50. SĂCUIANU LIGIA-SABINA (12B);
  51. BUTURĂ ŞTEFANIA-MĂDĂLINA (12C);
  52. DRĂGHICI TEOFAN-DIMITRIE (12C);
  53. GAVRILĂ LARISA (12C);
  54. CROITORU BIANCA-MARIA (12D);
  55. LICŞOR ANDREEA-RALUCA (12D);
  56. PURCARU ANDREEA (12D);
  57. PURCARU MARIA (12D);
  58. STAN ELVIRA-BIANCA (12D);
  59. TOFAN ANDRA ANA-MARIA (12D);
  60. TRUŞCĂ MARIA-CĂTĂLINA (12D);                                                                                               ———————————————————————————————-
  61. VLADU CRISTINA (9A) – se încadrează la bursa de performanţă;
  62. PAPA MIHAELA-ANDREEA (10C) – se încadrează la bursa de merit;
  63. ŞTEFAN RALUCA-MARIA (10D) – se încadrează la bursa de merit;
  64. GRIGORAŞCU ANITA-MARIA (11D) – se încadrează la bursa de merit;
  65. BRABETE ALEXANDRA (11E) – se încadrează la bursa de merit;
  66. DINU MARIA-IZABELA (11F) – se încadrează la bursa de merit;
  67. ŞTEFAN DENISA (11F) – se încadrează la bursa de merit;
  68. LION MĂDĂLINA-MARIA (12C) – se încadrează la bursa de merit;
  69. MINCAN ELENA-MIHAELA (12D) – se încadrează la bursa de merit;
  70. VĂLEANU GABRIELA-ALEXANDRA (12F) – se încadrează la bursa de merit;
  71. DUMITRU MĂDĂLINA-LUMINIŢA (11D) – se încadrează în progr. “Bani de liceu”;
  72. SBORA IULIA-MARIA (11D) – se încadrează în progr. “Bani de liceu”.                                 

         BURSA DE ORFAN:

  1. DINIŞOARĂ ROBERT-OVIDIU (9D);
  2. ALMĂJAN EMILIA-MONICA (9E);
  3. GEGIU ANDRA-ELENA (9E);
  4. KHADDOUR AHMAD-HARON (9E);
  5. VELEA CONSTANTIN-SEBASTIAN (10A);
  6. NUŢU AURORA (10C);
  7. CISMARU VIOLETA-ANAMARIA (11F);
  8. NEAGOE ANCA (12B)
  9. PÎRVULESCU MIHAI-CRISTIAN (9A);                                                                                           —————————————————————————————————–
  10. SANDI IRINA-NICOLETA (11E) – se încadrează în progr. “Bani de liceu”.                               

         BURSA MEDICALĂ:

  1. GHIŢĂ ROBERT (10D);
  2. STEPAN DAVID (10D);
  3. DOBRIŢA ANA-ROBERTA (10F);
  4. GHIŢĂ CARMEN ANA-MARIA (11C);
  5. MARCU ANDRA-GABRIELA (11F).
  6. JITARU MARINELA-CRISTINA (12F);                                                                                            ——————————————————————————————–
  7. PUŞCU BIANCA-ELENA (12C) – se încadrează la bursa de merit.                                           

        BURSA DE PERFORMANŢĂ:

  1. PRENCIU RĂZVAN (12C);
  2. BULEANDRĂ IRINEL-IONEL (12E);
  3. CĂLIN ROBERT (12E);
  4. PURCARU EDUARD-ŞTEFAN (12E);
  5. ALECU ROBERT-MIHAI (11E);
  6. BADEA CRISTIAN (11E);
  7. CATANĂ BOGDAN-IONUŢ (11E);
  8. CATRINA IRINEL (11E);
  9. CATRINOIU IANIS (11E);
  10. CÎRLOGĂNESCU ANDREI (11E);
  11. NUCĂ RADU-ADRIAN (11E);
  12. TUDOSIE ŞTEFAN (11E);
  13. MIERTESCU LUIZA-GEORGIANA (10D);
  14. SĂVOIU COSTIN-ADRIAN (10E);
  15. VLADU CRISTINA (9A);
  16. CÎRJALIU RĂZVAN (9E);
  17. FIRU BOGDAN-FLORIN (9E);
  18. IONESCU CĂTĂLIN (9E);
  19. PÎRVAN ROBERTA-MARIA (9E);
  20. PRUNARU DENIS-ŞTEFAN (9E);
  21. EPURE MARIA-ISABELA (9F);
  22. GEORGESCU ELENA-OCTAVIA (9F).                                                                                          

       BURSA DE STUDIU (venit / membru de familie)

  1. MIHALACHE DAVID-THEODOR (11F) – 0 lei;
  2. BALDOVIN GEORGIANA (10E) – 41,25 lei;
  3. VADASIS ALEXANDROS (8A) – 69,44 lei;
  4. CARAMET IULIA (11D) – 263,22 lei;
  5. RÎPEANU LOUIS (12B) – 598,67 lei;
  6. CĂPĂŢÎNĂ ROBERTINA (11C) – 601,08 lei;
  7. DUDU CRISTINA-MĂDĂLINA (11B) – 602,78 lei;
  8. CREŢU ANDREEA-LUIZA (11B) – 700,92 lei;
  9. FIERARU AURORA (11B) – 756,96 lei;
  10. LUPU FLAVIA-IZABELA (11C) – 780,56 lei;
  11. PRODEA ANDREEA-MARIA (11D) – 794,22 lei;
  12. CÎŢU ANDREI-LAURENŢIU (12A) – 816,67 lei;
  13. GIUROIU CRISTINA-MIHAELA (11D) – 850,58 lei;
  14. NADOLU GEORGIANA-ALEXANDRA (12A) – 853 lei.

BURSA DE MERIT (LICEU)

SEMESTRUL I, AN ŞC. 2018-2019

Nr.

crt.

       Numele şi prenumele elevului  Clasa Media

anuală = Punctaj

Punctaj premii Punctaj final
1.        RIZAN RALUCA-NICOLETA 10E 9,91= 69p 16p 85p
2.        RIZAN ANAMARIA-TANIA 11E 9,83 = 68p 8p 76p
3.        SAFTA ANDREEA-MIHAELA 11F 9,60 = 66p 8p 74p
4.        PRODEA ANDREEA-MARIA 11D 9,86 = 68p 5p 73p
5.        URDU DANIELA 10E 9,70 = 67p 6p 73p
6.        ARNĂUTU DAVID 12B 9,78 = 67p 5p 72p
7.        NOVAC IONELA-ADRIANA 11D 9,86 = 68p 3p 71p
8.        GRIGORAŞCU ANITA-MARIA 11D 9,72 = 67p 3p 70p
9.        TĂNASIE SARAH-GIULIA 12C 9,93 = 69p 69p
10.        IONESCU NATALIA 11A 9,91 = 69p 69p
11.        MIHĂIŢĂ MARIA-NINA 10D 9,52 = 65p 4p 69p
12.        PÎRVULESCU FLORENTINA-             ROXANA 10C 9,47 = 64p 5p 69p
13.       DRĂGOI MANUELA 11F 9,42 = 64p 5p 69p
14.       ALBU ECATERINA 12C 9,86 = 68p 68p
15.       ARSENIE ŞTEFANIA-ALINA 12F 9,86 = 68p 68p
16.       DOBRE MARIUS-MĂDĂLIN 12C 9,86 = 68p 68p
17.       BALOŞIN TEODORA 10E 9,85 = 68p 68p
18.       RÎPEANU LOUIS-ANDREI 12B 9,84 = 68p 68p
19.       DINESCU ALEXIA 10A 9,82 = 68p 68p
20.       PAPA MIHAELA-ANDREEA 10C 9,38 = 63p 5p 68p
21.       POPA ANA-MARIA 12C 9,30 = 63p 5p 68p
22.       MURGULESCU ADRIAN 10 C 9,17 = 61p 7p 68p
23.       COJOCARU ELIZA 12D 9,79 = 67p 67p
24.       MATEESCU ANDREEA 12D 9,76 = 67p 67p
25.       LAZĂR ALINA 12F 9,73 = 67p 67p
26.       VITAN ALEXANDRA 11A 9,72 = 67p 67p
27.       CREŢU LUIZA 11B 9,72 = 67p 67p
28.       BOŢOAGĂ CARINA-ADRIANA 12C 9,70 = 67p 67p
29.       LION MĂDĂLINA 12C 9,70 = 67p 67p
30.       MINCAN ELENA 12D 9,70 = 67p 67p
31.       FIRA SORINA 11C 9,69 = 66p 66p
32.       GHIRĂ ANA 11A 9,69 = 66p 66p
33.       MĂGĂREA OLIVIA 10B 9,69 = 66p 66p
34.       ANIŢA ROBERT 10D 9,67 = 66p 66p
35.       ŞTEFAN RALUCA 10D 9,67 = 66p 66p
36.       BĂRBULESCU FRANCESCA 12C 9,66 = 66p 66p
37.       BORC FABIANA 10B 9,66 = 66p 66p
38.       BOAGIU ADRIAN 11A 9,63 = 66p 66p
39.       COMBEI SORIN 11F 9,63 = 66p 66p
40.       SĂCUREANU ANA 11B 9,63 = 66p 66p
41.       VĂLEANU GABRIELA 12F 9,62 = 66p 66p
42.       DRAGU ANA-MARIA 10D 9,61 = 66p 66p
43.       PUNCIOIU SIMONA 12D 9,61 = 66p 66p
44.       RONCEA ANDRA 11D 9,61= 66p 66p
45.       BĂLĂŞOIU GIORGIANA 12F 9,60 = 66p 66p
46.       PUŞCU BIANCA-ELENA 12C 9,60 = 66p 66p
47.       BRABETE ALEXANDRA 11E 9,16 = 61p 5p 66p
48.       DABU GIANI 11A 9,58 = 65p 65p
49.       REZEANU IONUŢ-GABRIEL 10E 9,58 = 65p 65p
50.       GEARĂ ANTONIA 11B 9,57 = 65p 65p
51.       UIDUMAC NIKI 12E 9,57 = 65p 65p
52.       ENE COSMIN 11C 9,55 = 65p 65p
53.       DINU ISABELA 11F 9,55 = 65p 65p
54.       OANŢĂ CRISTINA 11D 9,55 = 65p 65p
55.       ŞTEFAN DENISA 11F 9,55 = 65p 65p

BURSA DE MERIT (GIMNAZIU)

SEMESTRUL I, AN ŞC. 2018-2019

Nr. crt. Numele şi prenumele elevului Clasa Media anuală=Punctaj Premii/Punctaj Punctaj final
1.     CIOBANU BIANCA 6A    10 = 70p 70p
2.     DEACONU RADU 6A    10 = 70p 70p
3.     DUMITRESCU MĂLINA 8A    10 = 70p 70p
4.     NEACŞU ARIANA 6A    10 = 70p 70p
5.     POPESCU ANA-MARIA 7A    10 = 70p 70p
6.     UDRIŞTE-CIOATĂ MIRUNA 8A    10 = 70p 70p
7.     STOIAN DARIA-GABRIELA 8A 9,96 = 69p 69p
8.     GRIGORIE BOGDAN 6A 9,94 = 69p 69p
9.     PREDOANĂ ALEXANDRU 6A 9,91 = 69p 69p

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *